Sportief en gezellig badmintonnen in Raalte!

Verhuizing naar het nieuwe Tijenraan en Open Dag

We hebben er lang naar uitgekeken, maar het is bijna zover!

Vanaf zaterdag 3 februari a.s. spelen wij onze wedstrijden en trainingen in het nieuwe Tijenraan. Onze Jeugdteams hebben de primeur voor onze club, zij hebben die zaterdag meteen een wedstrijd (in Zaal 2A, van 11.00-14.00 uur).

Op zondag 4 februari a.s. is er een Open Dag in het nieuwe Tijenraan, van 9.00-17.00 uur. Kwiek Badminton zal vertegenwoordigd zijn met een kraam. Hier kunnen belangstellenden met onze leden praten en informatie krijgen over onze vereniging en badmintonnen in het algemeen.

Op woensdag 31 januari is de laatste jeugdtraining in het oude Tijenraan en donderdag 1 februari die van de senioren.

In het nieuwe Tijenraan zijn de jeugdtrainingen in Zaal 2 en de seniorentrainingen in Zaal 1.

Geef een reactie

Kwiek Badminton Raalte

traint en speelt thuiswedstrijden in:

Sportcentrum Tijenraan
Zwolsestraat 65 / 8101 AB Raalte

Speeltijden

  • Senioren - Zaal 1Tijenraan: Recreatief, training en competitie:
    donderdagavond: 20.30 - 23.00 uur
  • Junioren - Zaal 2 Tijenraan: woensdagavond: 17:30 - 19.30 uur

Agenda

Geen activiteiten.